• Bodies Bodies Bodies

    Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

    DADDY AFFFF I FEEL DADDY AFFFFF

  • Watcher

    Watcher

    ★★★

    maika monroe... you will always be famous

  • Underworld

    Underworld

    twilight.

  • Possession

    Possession

    ★★★★★

    she is soooo me fr

  • Nope

    Nope

    ★★★★½

    YUUUUP!!!! YUP!!!! YUP YUP YUP!!!!!!!!!!!

  • Crimes of the Future

    Crimes of the Future

    ★½

    body is reality. long live to the new sex

  • Orphan: First Kill

    Orphan: First Kill

    why😭

  • Prey

    Prey

    ★★★★½

    fuck. i love movies so much...

  • Crawl

    Crawl

    ★★★★

    FUN AS FUCKKKKKKKK!!!!!

  • Misery

    Misery

    ★★★½

    me to taylor swift this august

  • Slumber Party Massacre

    Slumber Party Massacre

    ★½

    haso fdb aguante el viejaso

  • The Poughkeepsie Tapes

    The Poughkeepsie Tapes

    ★★★★★

    i though for one sec this was real...
    i'm so scared, genuinely.
    i'm going to hug my family rn
    i'm sleeping with my dog tonight
    omw to facetime bae :c