Sort by
  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • The Nun II

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Sharksploitation

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Every Body

    ★★★★

  • Stan Lee

    ★★★★

  • Poisoned: The Dirty Truth About Your Food

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Chasing Chasing Amy

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • 100 Years of Warner Bros.

    ★★★★★

  • About My Father

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

  • Celebrating 50 Years of Broadway's Best

    ★★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • The Mother

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • The Movement and the

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Being Mary Tyler Moore

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★