• Cry Macho

    ★★★

  • Nightbooks

    ★★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Clickbait

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★½

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Awake

  • Loki

    ★★★★

  • Blue Miracle

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • F9

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Virtuoso

    ★★½

  • Mortal Kombat

  • The Seventh Day

    ★★

  • Bad Trip

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Crisis

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★★½

  • Outside the Wire

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Midnight Sky

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ½

  • Your Honor

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★½

  • Alien Xmas

    ★★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • A Teacher

    ★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Smiley Face Killers

    ½

  • Come Play

    ★★★★½

  • The Undoing

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • Pixie

    ★★★