Sort by
  • Spirited

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Spectre

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • Quantum of Solace

    ★★★

  • Casino Royale

    ★★

  • The Muppet Christmas Carol

    ★★★★