Sort by
  • Sleepers

    ★★★

  • First Man

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Iron Man

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • The Raid

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • The Grey

    ★★★★

  • Hotel Rwanda

    ★★★★★

  • Freetown

    ★★★½

  • Uncharted

  • Training Day

    ★★★½