Sort by
  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★½

  • Strange World

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Spirited

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Prey for the Devil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Tell It Like a Woman

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★½

  • Bros

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Pinocchio

    ½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Good Night Oppy

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Le Pupille

    ★★½

  • Broker

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Funny Pages

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Corsage

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★