Sort by
  • RRR

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★

  • Terminator 2: Judgment Day

    ★★★★★

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • Avatar

    ★★★

  • The Martian

    ★★★½

  • Gravity

    ★★

  • Dredd

    ★★★½

  • Sicario

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • Escape from New York

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★½

  • Transformers: Age of Extinction

    ★★★

  • Transformers: Dark of the Moon

    ★★

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ★½

  • Pacific Rim

    ★★★

  • Transformers

    ★★★½