Sort by

tiana 📼👻 has logged 17 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Old

Old

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
All Hallows' Eve

All Hallows' Eve

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Hellraiser

Hellraiser

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Night of the Demons

Night of the Demons

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Scream

Scream

2022
×
★★★
Read other review Edit this entry  
20
Sick

Sick

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Tribes of Palos Verdes

The Tribes of Palos Verdes

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry