Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Reno 911!: The Hunt for QAnon

    ★★★½

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Bliss

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • The Confession Killer

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Klaus

    ★★★½

  • Pilgrim

    ★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★½

  • Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Weathering with You

    ★★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★

  • Rim of the World

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • ReMastered: Devil at the Crossroads

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • WWE: World's Strongest Man: The Mark Henry Story

    ★★★

  • Lorena

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Chris Claremont's X-Men

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • H. H. Holmes: Original Evil

    ½

  • Smallfoot

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★