• The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

  • Loki

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ½

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ½

  • Transformers: War for Cybertron: Siege

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Mortal

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Invasion

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Jexi

    ½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Peter's To-Do List

    ★★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Brightburn

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • The Three Heroes: The Heiress to the Throne

    ★★½

  • Policeman from Rublyovka. New Year Mayhem

    ★★

  • Vice

    ★★★★★

  • Bumblebee

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★★★

  • The Predator

    ★★★

  • The Meg

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★★★