Sort by
  • Winnie the Pooh

    ★★★★½

  • The Great Mouse Detective

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Atlantis: The Lost Empire

    ★★★★

  • Sleeping Beauty

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Star Wars: The Clone Wars

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Star Wars: Clone Wars Volume One

    ★★★★½

  • Star Wars: Clone Wars Volume Two

    ★★★★½

  • Yojimbo

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • What Is a Woman?

    ½