Sort by
  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Wonderful World of Mickey Mouse: Steamboat Silly

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Troll

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • 13: The Musical

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Hers

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Leave No Trace

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★