• Propaganda Movie

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Get the Goat

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Boneca do Inferno

    ★★★★

  • Conexão Macabra

    ★★★★★

  • Paper Lives

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Night Clerk

    ½

  • Midsommar

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • Dark Sea

    ★★★★

  • This Is the End

    ★★★★

  • Tower Heist

    ★★★★

  • The Night of the Chupacabras

    ★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Flushed Away

    ★★★★★

  • The Girl Next Door

    ★★★★★

  • The Room

    ★★

  • Scooby-Doo

    ★★★★★

  • Phantasm II

    ★★★★

  • The Curse

    ★★★½

  • Basket Case

    ★★½

  • Neymar Jr eu que sabotei

    ★★★★★