Sort by
  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Encanto

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Pharma Bro

  • The Last Tourist

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • You Can't Kill Meme

    ★★½

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Ascension

    ★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Lady and the Dale

    ★★★★★

  • Flee

    ★★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★