Sort by
  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★½

  • Barbie

  • Nimona

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Prom Pact

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Plastic Hand

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Romantic Killer

    ★★★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Iliza Shlesinger: Hot Forever

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★

  • Drifting Home

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Luck

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★½

  • Boo, Bitch

    ★★★

  • Persuasion

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Crush

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Bubble

    ★★★★★

  • The Requin

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Pups Alone

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • My Cherry Pie

  • Encanto

    ★★★½

  • Komi Can't Communicate

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Blue Period

    ★★★★½

  • Confessions of an Invisible Girl

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Twenty Something

    ★★★

  • He's All That

    ★½

  • Candyman

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★½

  • Badass Bunyip

    ½