Sort by
  • Madame Web

    ½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • Napoleon

    ★★

  • The Curse

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Red, White and Blue

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Saw X

    ★★½

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John and Yoko

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The After

  • Circus Maximus

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • I'm Hip

    ★★½

  • Our Uniform

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Wild Summon

    ★★

  • Hemorrhage

  • Big Daddy Learns He Is Mortal

  • Banned Book Club

  • The One-Way Ticket

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★

  • Floating Flies

    ★★½

  • Air

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Dig

  • Smart Water

    ★★★★★

  • Cave Painting

  • Issues with My Other Half

    ★★

  • Ivalu

    ★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • I Am Home

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Christmas Plus One

  • Spirited

  • Retreat

    ★★½