• The Suicide Squad

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Mamma Mia!

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★½

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • The Skeleton Twins

    ★★★

  • Tropic Thunder

    ★★★★

  • The Fast and the Furious

    ★★★

  • The Karate Kid

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★