Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Harry & Meghan

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Defending Jacob

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Venom

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

  • Black Panther

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • It

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2