Sort by

Trev has logged 15 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
Read the review Edit this entry  
21
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Easter Parade

Easter Parade

1948
×
Read the review Edit this entry  
18
Crimson Peak

Crimson Peak

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
High Life

High Life

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Guava Island

Guava Island

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Hellboy

Hellboy

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry