Sort by
  • Outlaw Posse

    ★★★

  • Drive-Away Dolls

    ★★★★½

  • Spaceman

    ★★½

  • This Is Me…Now

    ★★★★

  • Madame Web

    ★★★★

  • Land of Bad

    ★★★★

  • The Boarding School Murders

    ★★½

  • A Scottish Love Scheme

    ★★

  • The Beekeeper

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★½

  • Night Swim

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★★★

  • Dashing Through the Snow

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Freelance

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★★½

  • The Mask

    ★★★★★

  • Outlaw Johnny Black

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Sudbury Devil

    ★★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Reptile

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Ferrari

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Mob Land

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Zoey 102

    ★★½

  • Lies We Tell

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • God Is a Bullet

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Maggie Moore(s)

    ★★★★

  • The Flash

    ½

  • The Lesson

    ★★★½

  • The Childe

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★½

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • Kandahar

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • The Delinquents

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Calm

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★★½

  • Fast X

    ★★★★½