Sort by
  • Disney100 | Special Look

  • Disney 100 Special Look

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ★★

  • Harry & Meghan

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • George & Tammy

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★½

  • Mickey Saves Christmas

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • The English

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Reflect

  • All Quiet on the Western Front

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★

  • Remembering

    ★½

  • Welcome to the Club

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • TÁR

    ★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Snoopy Presents: Lucy's School

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Light & Magic

  • The Ladies

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Magnum Opus

  • Birthday (Bad Kid Stuff)

    ★★★½

  • Lucky Fish

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★

  • The Flying Sailor

    ★★½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★½

  • Catopolis

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • A Fan's Guide to Ms. Marvel

  • Le Pupille

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½