Sort by
  • Black Adam

    ★★★

  • Goodnight Mommy

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Rise

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Ashab Wala Aaz

    ★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • True Story

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Finch

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Encanto

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Silent Night

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Kate

    ★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Emergency Declaration

    ★★★½

  • Titane

    ½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • The God Committee

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • أربعون عاماً وليلة

    ★★