Sort by
  • Do Revenge

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

  • Fresh

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Beanie Mania

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

  • The Village Bride

  • 9/21/21

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Inu-oh

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Jacuzzi

  • The Voyeurs

    ★★

  • Candyman

    ★★★