rei has logged 12 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
My Amanda

My Amanda

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Coach Carter

Coach Carter

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Lovely Bones

The Lovely Bones

2009
×
Read the review Edit this entry  
14
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Ignatius of Loyola

Ignatius of Loyola

2016
×
★★★
Edit this entry  
12
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

2016
×
★★
Read the review Edit this entry