Sort by
  • I'm Gonna Kill My Roommate

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Inside Man

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Pinocchio

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • The Man in the Mirror

  • Deep Water

    ½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Figure

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • TV Time

  • The Batman

    ★★★★★

  • WANTED

  • Uncharted

  • Death on the Nile

    ★★½