Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★★½

  • Day Shift

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • Out There Halloween Mega Tape

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • My Year of Dicks

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★