Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Sick

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★½

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • You Are Not My Mother

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Cursed

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Till Death

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½