Brandon has logged 26 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Trapped in Lust

Trapped in Lust

1973
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Eight Hours of Terror

Eight Hours of Terror

1957
×
Read the review Edit this entry  
29
Withered Tree, the Adventures of Monjiro

Withered Tree, the Adventures of Monjiro

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Return of the Street Fighter

Return of the Street Fighter

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Naked Bullet

Naked Bullet

1969
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Shinjuku Mad

Shinjuku Mad

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Living by Karate

Living by Karate

1961
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Red Silk Gambler

The Red Silk Gambler

1972
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Incorrigible

The Incorrigible

1963
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Inferno of Torture

Inferno of Torture

1969
×
Read the review Edit this entry  
25
Criminal Woman: Killing Melody

Criminal Woman: Killing Melody

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Despair

Despair

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fist of Fury

Fist of Fury

1972
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Phoenix

Phoenix

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Getaway

The Getaway

1972
×
Read the review Edit this entry  
19
The Strangler of Blackmoor Castle

The Strangler of Blackmoor Castle

1963
×
Edit this entry  
18
Fear of Fear

Fear of Fear

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Untold Story 2

The Untold Story 2

1998
×
Read the review Edit this entry  
13
Sister Street Fighter: Hanging by a Thread

Sister Street Fighter: Hanging by a Thread

1974
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Red Queen Kills Seven Times

The Red Queen Kills Seven Times

1972
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Merchant of Four Seasons

The Merchant of Four Seasons

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Terror in the Streets

Terror in the Streets

1970
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Female Prisoner Scorpion: #701's Grudge Song

Female Prisoner Scorpion: #701's Grudge Song

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
New Battles Without Honor and Humanity 3: Last Days of the Boss

New Battles Without Honor and Humanity 3: Last Days of the Boss

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sister Street Fighter

Sister Street Fighter

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Mother Küsters Goes to Heaven

Mother Küsters Goes to Heaven

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry