• Titane

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★½

  • Pretend It's a City

  • Death to 2020

  • The Last Blockbuster

  • Mank

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Voice of Silence

    ★★★

  • Freaky

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • The Forest of Love: Deep Cut

    ★★★★½

  • McMillion$

    ★★★★

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Lupin III: The First

    ★★★★

  • Lupin the Third: Prison of the Past

  • The Irishman: In Conversation

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★★

  • The First Rainbow Coalition

  • The Forest of Love

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Country Music

  • Joker

    ★★★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★½

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

  • Lupin the Third: Fujiko's Lie

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • First Love

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Miles Davis: Birth of the Cool

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★½

  • They'll Love Me When I'm Dead

  • The Other Side of the Wind

    ★★★½

  • Lupin the Third: 50th Anniversary Special - Is Lupin Still Burning?

  • Burning

    ★★★★

  • Shoplifters

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War

  • Alt-Right: Age of Rage

  • Mandy

  • Devilman Crybaby

  • Category III: The Untold Story of Hong Kong Exploitation Cinema

  • Star Wars: The Last Jedi

  • WHAT DID JACK DO?

  • The Vietnam War

  • The Death of Stalin

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Charlottesville: Race and Terror

  • Godard Mon Amour

  • Fatherland

    ★★½

  • Blade of the Immortal

    ★★★★½

  • Get Me Roger Stone

  • The Disaster Artist

    ★★½

  • Lupin the Third: Goemon's Blood Spray

    ★★★★

  • Resident Evil: The Final Chapter

  • Crisis in Six Scenes

    ★★½

  • The Founder

    ★½

  • Antiporno

    ★★★★

  • I Called Him Morgan

    ★★★

  • The Net

    ★★★★½

  • The Wailing

    ★★★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★½