Sort by
  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • One More Time

    ★★★½

  • Ghosted

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Hunger

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • 65

    ½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Strange World

    ★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★

  • Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • This England

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Inside Man

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Meet Cute

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Alice, Darling

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★½

  • Sisu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★