Sort by
  • Avengers: Secret Wars

    ★★½

  • Close to You

    ★★★½

  • Sing Sing

    ★★★★

  • His Three Daughters

    ★★★★½

  • Mother, Couch

    ★★★

  • One Life

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Origin

    ★★½

  • Green Border

    ★★★★½

  • Hit Man

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • The Old Oak

    ★★★½

  • La Chimera

    ★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Last Summer

    ★★★½

  • No Love Lost

    ★★★★

  • The Taste of Things

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Close Your Eyes

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★

  • Firebrand

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★½

  • Black Flies

    ★★★½

  • The Sweet East

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Monster

    ★★★★

  • Homecoming

    ★★★½

  • The Animal Kingdom

    ★★★½

  • Jeanne du Barry

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Mutt

    ★★★★

  • Passages

    ★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Eileen

    ★★★½

  • Fancy Dance

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★