• Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Strike

    ★★★½

  • The Princess Bride

    ★★★★★

  • Waves

    ★★★★½

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★½

  • Black Mirror: White Bear

    ★★★★

  • This House Has People in It

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Burning

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Anatomy of a Murder

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Grucifixion

    ★★★★

  • The Tree of Life

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½