• South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Don't Look Up

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • The Shrink Next Door

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Queenpins

    ★★

  • Clickbait

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Candyman

    ★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Nitram

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Dr. Death

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Good on Paper

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • False Positive

    ★★

  • Fatherhood

    ★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Seance

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Louis Theroux: Shooting Joe Exotic

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Calls

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Happily

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★