Sort by
  • Pearl

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Novice

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • The Ripper

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★