Sort by
  • Barbie

  • Oppenheimer

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Guardians of the Galaxy Volume 3

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Blue's Big City Adventure

  • Strange World

    ★★★½

  • The System

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Till

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Insidious: Chapter 3

    ★★★

  • Puss in Boots

    ★★★★

  • Avatar

    ★★★★★

  • A Christmas Carol

    ★★★½