Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★★★

  • The Cases of Mystery Lane

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • At Midnight

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★½

  • Family History Mysteries: Buried Past

    ★★★½

  • Bikini Hackers

    ★★★

  • The Reading

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Fear

    ½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★★½

  • You People

    ★★★

  • Burned by Love

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • My Sister's Serial Killer Boyfriend

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • High Heat

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • George & Tammy

    ★★★★½

  • Hotel for the Holidays

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • A Holiday Spectacular

    ★★★

  • Fantasy Football

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Monster High: The Movie

    ★★★½

  • Nikki & Nora: Sister Sleuths

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Marlowe

    ★★★

  • Kids vs. Aliens

    ★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • Devotion

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • A Jazzman's Blues

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Emily

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Remembering

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★★

  • Pinocchio

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★