Sort by
  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • George Michael Freedom Uncut

    ★★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Enys Men

    ★★★½

  • Corsage

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Piggy

    ★★½

  • Hatching

    ★★★★

  • Living

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★½

  • The Phantom of the Open

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½