• Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Madame Web

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Fast X

  • Super Mario Bros.

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Black Adam

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Marmaduke

    ★½

  • Hell is a Timeshare in Florida

    ★★★★★

  • Gaslit

    ★½

  • Oscar's

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bubble

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Studio 666

    ½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Tall Girl 2

  • Blacklight

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • No Shark

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★½

  • VOIDMAN

    ★★★★★

  • Pinocchio: A True Story

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Overnight Overkill

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • Injustice

    ½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★½

  • New York Ninja

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • V/H/S/94

    ★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Watch Me As I Go

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½