Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Carter

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • EO

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½