Sort by
  • Snow White

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Look Both Ways

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Conversations with Friends

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Dopesick

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Intrusion

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Cinderella

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • After We Fell

  • Vacation Friends

    ★★★

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Lamb

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Awake

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★