Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Knock Down the House

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Friday the 13th

    ★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Batman

    ★★★★

  • Final Destination 5

    ★★★½

  • Love & Basketball

    ★★★★

  • Set It Off

    ★★★★

  • On the Basis of Sex

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★

  • Reservoir Dogs

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • The Game

    ★★★★½

  • The Death of Dick Long

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½