• Hustle

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Halloween Kills

  • Sweet Girl

    ★★

  • Chemical Hearts

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • Set It Up

    ★★★

  • The House That Jack Built

    ★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Den of Thieves

    ★★★★

  • Creep 2

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★★★★★

  • Before I Fall

    ★★★

  • The Accountant

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★½

  • Friend Request

    ★★★

  • Sisters

    ★★★½

  • The DUFF

    ★★★½

  • Knock Knock

    ★★★

  • Horrible Bosses 2

    ★★★★★

  • The Loft

    ★★★★★

  • Unfriended

    ★★★★★

  • Blended

    ★★★★★

  • Creep

    ★★★★

  • Neighbors

    ★★★★★

  • Carrie

    ★★★★★

  • Here Comes the Boom

    ★★★½

  • 21 Jump Street

    ★★★★

  • Jack and Jill

    ★★★

  • Abduction

    ★★★

  • Warrior

    ★★★★

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • Horrible Bosses

    ★★★★★

  • Monte Carlo

    ★★★★

  • Midnight in Paris

    ★★★★

  • Hop

    ★★★★★

  • Just Go with It

    ★★★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • Life As We Know It

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★

  • Easy A

    ★★★½

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Ramona and Beezus

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★

  • The Bounty Hunter

    ★★★★★

  • Valentine's Day

    ★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★½

  • Case 39

    ★★★

  • Aliens in the Attic

    ★★★★

  • The Ugly Truth

    ★★★★★

  • Coraline

    ★★★★

  • Twilight

    ★★★★★

  • Another Cinderella Story

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★★