• Shree 420

    ★★★

  • Climax 2: Electric Boogaloo

    ★★★½

  • Composition in Blue

    ★★★

  • Circles

    ★★★

  • Diagonal Symphony

    ★★★

  • Allegretto

    ★★★

  • Ghosts Before Breakfast

    ★★★

  • Film Study

    ★★★

  • Inflation

    ★★½

  • Rhythm 21

    ★★½

  • Gucci Guilty

    ★★½

  • Fail Safe

    ★★★★

  • Love & Pop

    ★★★½

  • Forbidden Games

    ★★★★

  • Scream 4

    ★★½

  • Scream 3

    ★★★½

  • Scream 2

    ★★★

  • Stalag 17

    ★★★★