Sort by

Fred 🇵🇷 has logged 23 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Darkness

The Darkness

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Serpent

The Serpent

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Scary Movie 5

Scary Movie 5

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Off Course

Off Course

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★★
Edit this entry  
11
Green Lantern: Emerald Knights

Green Lantern: Emerald Knights

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sky High

Sky High

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Boys

Boys

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Lying and Stealing

Lying and Stealing

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Cat Returns

The Cat Returns

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Green Hornet

The Green Hornet

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Microbe and Gasoline

Microbe and Gasoline

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Green Lantern: First Flight

Green Lantern: First Flight

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

1988
×
★★★
Edit this entry  
01
Easy Money

Easy Money

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Night Train

The Night Train

2020
×
Read the review Edit this entry