• Avatar 2

  • Thunder Force

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

  • Mank

    ★★½

  • French Exit

  • Fatman

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★½

  • Run Hide Fight

  • Hopper/Welles

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Scoob!

  • The Hunt

  • The Invisible Man

    ★★

  • Onward

    ★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Spree

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

  • 1917

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • About Endlessness

    ★★★★

  • Joker

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★

  • Toy Story 4

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • A Hidden Life

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ½

  • Aladdin

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Cuck

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Death of Dick Long

  • Monos

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Aquaman

  • Bird Box

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Twisted Pair

  • Venom

  • Green Book

    ★★½

  • The Standoff at Sparrow Creek

  • Her Smell

    ★★★★

  • High Life

    ★★★

  • If Beale Street Could Talk

  • Widows

  • The Sisters Brothers

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★½

  • Suspiria

  • The Other Side of the Wind