TheJonBass has logged 15 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
CODA

CODA

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Cruella

Cruella

2021
×
Read the review Edit this entry  
28
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Krippendorf's Tribe

Krippendorf's Tribe

1998
×
Read the review Edit this entry  
15
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Sword of Trust

Sword of Trust

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
Edit this entry  
22
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
Read the review Edit this entry  
30
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry