Sort by
  • Family Switch

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • The Fall of the House of Usher

  • Totally Killer

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Pain Hustlers

  • Dream Scenario

  • The Killer

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • River Wild

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • No Hard Feelings

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Fallen Leaves

  • Asteroid City

  • The Boogeyman

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Little Mermaid

  • The Mother

  • Love & Death

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Air

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Tetris

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • 65

  • Reality

  • BlackBerry

  • Magic Mike's Last Dance

  • Creed III

  • Sharper

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • You Hurt My Feelings

  • Eileen

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★★

  • Missing

  • There's Something Wrong with the Children

  • Plane

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • Paul T. Goldman

    ★★★★★

  • Kaleidoscope

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Talk to Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Significant Other

    ★★★

  • The Fabelmans

  • The Menu

  • The Banshees of Inisherin

  • Pearl

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Look Both Ways

  • Crimes of the Future