Sort by
  • Creed III

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Prince Andrew: The Musical

    ★★½

  • Harry & Meghan

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Kickback

    ★★★½

  • Paranormal Investigators

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Pretty Red Dress

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Mukbang

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Real Mo Farah

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Half

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Umma

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Photo Booth

    ★★★★

  • Jeremy Kyle Show: Death on Daytime

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • This Is Going to Hurt

    ★★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Brian and Charles

    ★★★★

  • Alice

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½