Sort by
  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Meet Cute

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★

  • We Cry Together

  • Fire Island

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Gold

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

  • Red Notice

  • Finch

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

  • The Guilty

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Money Heist: From Tokyo to Berlin

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Vortex

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½