Sort by
  • Hairless dog or The Mirror March

  • The Super Mario Bros. Movie

  • John Wick: Chapter 4

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

  • Magic Mike's Last Dance

  • Knock at the Cabin

  • This Place Rules

  • Gobble Gobble

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Entergalactic

    ★★

  • Hocus Pocus 2

  • The Munsters

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Decision to Leave

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Goes By So Fast: A Mahal Film

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The People's Convoy

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The American Dream and Other Fairy Tales

  • Scream

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★